Wekelijkse Djembé-lessen Purmerend 2020!
[fb_button]
[two_thirds]
De Djembéworkshop begint op dinsdag 22 september 2020 van 18.30 tot 20.00 uur
Locatie: Cultuurpodium P3 Purmersteenweg 17-19 te Purmerend
Deze djembé cursus is voor mensen die iets leuks met ritme en zang willen ervaren en dan 10 weken lang! Je hoeft niets te weten van ritme, de djembé trommelmuziek van West-Afrika of het bespelen van een instrument. Het enige wat u hoeft te weten is wat u mee moet nemen, humor en enthousiasme en dan is het goed! Word je enthousiast, zoek je een uitdaging en zou je mee willen doen aan de cursus dan betaal je € 160 voor het lesblok van 10 lessen. Heb je geen djembe dan kan je gedurende de cursus een djembe huren voor € 35 die je ook mee naar huis kunt nemen.
Sinds 1986 heeft Victor ’s energieke wijze van lesgeven er voor gezorgd dat velen enthousiast zijn geraakt voor het Afrikaans-Caraïbisch trommelen en zingen. Zijn ervaring maakt het toegankelijk voor iedereen die het djembé spelen wil ervaren. Trommelen in een groep is niet alleen leuk, het is gezond en heeft een positieve werking op zowel geest als lichaam. Verder heeft het als niet onbelangrijk bijverschijnsel dat je er ontzettend vrolijk van kunt worden.
De cursus kost € 160,- voor een lesblok van 10 lessen, elke dinsdag van 18.30 tot 20.00 uur.
Heb je (nog) geen djembé dan kun je gedurende de cursus een djembé huren voor € 35,- die je ook mee naar huis mag nemen.
[/two_thirds]
Locatie
Cultuurpodium P3 Purmersteenweg 17-19 1441 Purmerend
Tijden
Vanaf dinsdag 22 september 2020 elke dinsdag beginners: 18.30 tot 20.00 uur Ngoni: 20.15 – 21.45 uur
Kosten
10 lessen van 90 minuten: € 160 Huur djembe voor 10 lessen: € 35
Meer informatie / Aanmelden
Victor Sams: 06 41183021 / info@victorsams.nl
Recente reacties